ما کیستیم و چه میکنیم !؟

شرکت رادان نام تبریز از سال 1383 در زمینه ارائه راهکار های جامع بانکی و پرداخت مشغول به فعالیت می باشد و با خلاقیت و نوآوری به دنبال ایجاد بهبود در کارها و محصولات می باشد و با تکیه بر تیم سخت افزاری و نرم افزاری، در انجام هر کاری تلاش می کند که در زمان مناسب به نتیجه مطلوب برسد. این شرکت عوامل تغییر را به خوبی شناسایی و تحلیل کرده و به موقع واکنش های مناسب نشان میدهد که از جمله در سال جهش تولید ملی اقدام به تاسیس کارخانه تولید و باز سازی محصولات بانکی از قبیل دستگاه های خودپرداز و کارتخوان ( با اخذ مجوز رسمی از وزارت صمت ) نموده است و در جهت تامین دستگاه های بانکی نقش بسزایی ایفا کرده است.

رادان نام

کارخانه تولید دستگاه خودپرداز و کارتخوان

  • شرکت رادان نام با تکیه بر دانش و تجربه نیروی انسانی متخصص خود در زمینه تجهیزات بانکی مانند دستگاه های خود پرداز (ATM)، ،کیوسک های غیر نقدی (Cashless) ، دستگاه های کارتخوان، و ...، با راه اندازی کارخانه تولید، بهینه سازی و بازسازی دستگاههای خودپرداز، تجهیزات بانکی، با مجوزهای قانونی اخذ شده از وزارت صنعت معدن و تجارت ( صمت ) ، حسب سفارشات اشخاص حقیقی و حقوقی به هر میزان می تواند نیاز بازار داخلی را رفع کند.

  • شایان ذکر است امکان تولید، مونتاژ و بازسازی در داخل کشور شامل مزایای فراوان است که می توان به استفاده از ظرفیت های فنی داخل کشور، کاهش قیمت تمام شده محصول با استفاده از معافیت های قانونی و گمرکی و... همچنین اشتغال زایی نیروهای متخصص داخلی ، بومی سازی دانش مربوطه اشاره کرد.



 کارخانه تولید و بهینه سازی خودپرداز

2000 تعداد مشتری خودپرداز

50 تعداد کارکنان

4500 تعداد مشتری پوز فروشگاهی

25 تعداد کارکنان

محصولات کارتخوان

محصولات خودپرداز

خدمات ارائه شده شرکت رادان نام

امروزه زمان و مدیریت زمان و کاهش اتلاف انرژِی از مهمترین اهداف بشر در جامعه به حساب می آید. تا چند سال پیش و قبل از اختراع دستگاه­های خودپرداز، انجام امور بانکی ( دریافت، پرداخت، عملیات مربوط به قبوض و . . . ) مستلزم مراجعه به شعب بانک­ها و صرف زمان، انرژی و هزینه بود. اما اکنون دستگاه­های خودپرداز بسیاری از این امور را به راحتی و در کمترین زمان انجام می­دهند.

دستگاه خودپرداز یا Automated Teller Machine که به اختصار  ATM نامیده می شود؛ دستگاهی با قابلیت ارائه خدمات بانکی است که به مشتریان این امکان را می­دهد تا برخی از فعالیت­های بانکی روزمره خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک انجام دهند.

در همین راستا، شرکت رادان نام با هدف گسترش دستگاه­های خودپرداز نظام بانکی ویزه افراد حقیق و حقوقی ( اشخاص ) و همچنین توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، اقدام به فروش، تأمین دستگاه و قطعات خودپرداز، جانمایی، نصب و راه­اندازی دستگاه­های خودپرداز و اتصال آن­ها به شبکه بانکی ( شتاب ) نموده است.

مشاوره خرید خودپرداز
فروش دستگاه کارتخوان
اعطای سوئیچ خودپرداز
گارانتی و تعمیرات

تماس با ما

Go to Top