دستگاه خودپرداز هیوسانگ

دستگاه خودپرداز هیوسانگ

مقایسه
دسته : خودپرداز

خودپرداز  هیوسانگ Hyosung MX 5600 T دستگاه بسیار کارآمدی از شرکت بزرگ هیوسانگ از پیشروان صنعت تولید تجهیزات الکترونیکی و بانکی است. که به لحاظ پنل کاربری کمعرض، قیمت مناسب و کارایی عالی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه 444 کیلوگرم وزن داشته و ابعاد آن نسبت به سایر خودپردازهای دیواری کوچکتر است.

طراحی ماژولار نیز باعث شده است که تعمیر و ارتقاء فنی هر یک از قطعات به سادگی و با کمترین هزینه ممکن امکانپذیر باشد. رابط کاربری بسیار آسان و تجهیزات روز الکترونیکی از قبیل صفحه نمایش تمام رنگی، منو کاربری استاندارد، دستگاه بارکدخوان، دوربین ضبط عملیات کاربری و .. دراین دستگاه تعبیه شده است.

دستگاه  Monimax5600  طوری طراحی شده که بالا ترین زمان سرویس دهی (uptime) و حداقل ِ نیاز به تعمیر و نگهداری را داراست و ازنظر قابلیت اطمینان نمونه مشابهی در بازار ندارد . دیگر لازم نیست نگران جابجایی قطعات و یا از کارافتادن ناگهانی دستگاه باشید ، چرا که Monimax5600 برای کار بدون  وقفه در طولانی مدت ساخته شده است.

دیگر لازم نیست نگران جابجایی قطعات و یا از کارافتادن ناگهانی دستگاه باشید ، چرا که hyosung-mx-5600t برای کار بدون وقفه در طولانی مدت ساخته شده است.

دوستدار محیط زیست ،کیفیت، با مسئولیت نیز همراه است.

سری دستگاه های hyosung با ویژگی هایEnergy Saving از قبیل LCD کم مصرف و قطعات با طول عمر بالا با کمترین پیامد های زیست محیطی، تجهیز شده است.

انعطاف پذیری از آنجا که hyosung-mx-5600t با ساختار منعطف (open architecture platform) طراحی شده ، ارتقاء سیستم و تغییرات ماژول را در آینده به آسانی امکان پذیر می سازد.

عملکرد بهینه دستگاه hyosung-mx-5600t با قابلیت هایی نظیر پرداخت قبض، انتقال وجه و mobile top-up ، با منوی کاربری آسان برای مشتری جهت انجام بسیار آسان و سریع عملیات ، کارکردی کاملا بهینه به شما عرضه می کند.

حداکثر امنیت مطابق با استانداردهای جهانی، شرکت ناتیلوس هیوسانگ تمهیدات امنیتی کاملا پیشرفته ای در محصولاتش بکار می برد، و در دستگاه  hyosung-mx-5600t نیز طراحی بسیار مطمئن و منسجم ، هرگونه تلاش برای نفوذ را نامیسر می نماید.

hyosung-mx-5600t می تواند به راحتی در هر گونه سیستم نظارتی موجود جای گرفته، و انتقال داده ها را بصورت یکپارچه جهت مدیریت مؤثر کانال های سلف سرویس صورت دهد.

مطابق با استانداردهای جهانی، شرکت هیوسانگ تمهیدات امنیتی کاملا  پیشرفته ای در محصولاتش  بکار می برد،  و در دستگاه Monimax5600 نیز طراحی بسیار مطمئن و منسجم  ، هرگونه تلاش برای نفوذ را نامیسر می نماید.  Monimax5600  می تواند به راحتی در هر گونه سیستم نظارتی  موجود جای گرفته، و انتقال داده ها را بصورت یکپارچه جهت  مدیریت مؤثر کانال های سلف سرویس صورت دهد.

مشخصات فنی :

ابعاد : W 463mm x D 811mm x H 1505mm

وزن : 444 کیلو گرم

دما: 0℃~40℃ ، -31℃~40℃ (باHeater )

رطوبت : 20%~85%نظری وجود ندارد.

اولین نظر را شما وارد کنید.

محصولات ما

Go to Top